21

2024.Május

Java alapú microservice alkalmazások fejlesztése és karbantartása

A Késmárki Szoftverfejlesztő Kft. egy – magyar magánszemélyek által 2008-ban alapított – folyamatosan fejlődő és stabil piaci pozícióval rendelkező szoftverfejlesztő vállalkozás. Cégünk méretéből és hozzáállásunkból adódóan nálunk nincsenek a multinacionális vállalatokra jellemző nehézkes folyamatok és a startupokat sújtó bizonytalanságok.
A kintlévőség-kezelő vagy követeléskezelő rendszerek piacán tevékenykedünk, és túlzás nélkül állíthatjuk, hogy jelentős a piaci pozíciónk Magyarországon.
Irodánk a zöld fákkal körülvett Benczúr utca 47. szám alatt található, ahol kialakítottunk maguknak egy kényelmes, remek infrastruktúrával ellátott munkahelyet, közel a Városligethez. Jelenleg egy másfél éves projekt erejéig egy Váci úti irodaházban dolgozunk.
Tudjuk, hogy cégünk sikerének titka elsősorban a munkatársainkon múlik, ezért csapatunk tagjai egyformán tapasztaltak az informatikában és a követeléskezelési szakmában is, ezzel olyan teljeskörű szolgáltatást tudunk nyújtani ügyfeleinknek, amit leginkább nálunk találnak meg a piacon.

Főbb feladatok
A vállalatnál dolgozó Java fejlesztők feladata a cég "zászlóshajójának", az Indecs kintlévőség-kezelő rendszernek a folyamatos fejlesztése, alakítása, üzemeltetése.

  • Funkcionális specifikációk, üzleti igények véleményezése
  • Technikai specifikációk értelmezése, véleményezése, egyeztetése a tanácsadókkal és a többi fejlesztővel
  • Feladatok megvalósítása önállóan és csapatban
  • Fejlesztői tesztelés
  • Hibakeresés, hibajavítás
  • Fejlesztői dokumentációk készítése
  • Junior kollégák támogatása, kód review

A munka során a fejlesztőknek csak az alap konvenciókat kell betartani, megfelelő szaktudás esetén a megvalósításban széles körű szabadságot élveznek. Nem írjuk elő a munka minden részletét, a fejlesztő alkotói szabadságát tiszteletben tartjuk és megbecsüljük.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Microservice architektúra ismerete
  • Objektum-orientált gondolkodás a fejlesztés során
  • JPA / Hibernate / Konténerizáció, Docker, Kubernetes / OpenShift / Spring Boot ismerete
  • REST webszolgáltatások ismerete
  • Jó kommunikációs készség, türelem, empátia
  • Kreativitás a problémák megoldásában
  • Nyitott, csapatjátékos hozzáállást várunk: szolidaritást, bizalmat a munkatársakkal szemben, amit cserébe is megkap a jelentkező
  • Ügyek, feladatok napi szintű, rendszeres, el nem maradó monitorozása
  • Elvárás a saját napi munka észszerű szervezése és ennek végrehajtása
  • Kezdeményező, proaktív hozzáállás
  • GIT, GitHub használat

Előnyt jelent

  • MS SQL ismerete
  • CI/CD, Devops / Jenkins / Helm chart / BPMN2 workflow / Camunda ismerete
  • Különböző tesztelési metódusok
  • Microsoft Office ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit cserébe kínálunk
A pozíció betöltése az alábbiakat nyújtja hosszútávon

  • Fizetés: bruttó 1.250.000 Ft - tól, gyakorlattól függően
  • SZÉP-kártya juttatás
  • Baleset- és életbiztosítás
  • Mentális egészséget támogató program
  • Onboarding, beilleszkedést segítő mentori program
  • Stabil munkakapcsolat jóindulatú, barátságos emberekkel
  • Szolidaritás, empátia a kollégák részéről
  • Közösségi programok (túrák, sport, stb.)
  • Napi 8 órás, kiszámítható munkaidő, éjszakai vagy hétvégi hívások nélkül
  • Kellemes irodai környezet
  • Komoly szakértelmet lehet szerezni a nagyvállalati pénzügyi informatika terén
  • Heti 1 nap home office, amelyhez a cég eszközöket biztosít

Az irodaházban ingyenes kerékpártároló található, és az épületben zuhanyzási lehetőség is van.

Szükséges tapasztalat:
3+ év releváns szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:
Középiskola

Szükséges nyelvtudás:
Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő
Home office lehetőség

Egyéb juttatások:
Éves bónusz / mozgóbér

Munkavégzés helye:
1068 Budapest, Benczúr utca 47.
1138 Budapest, Váci út 141-143.

Nyilatkozom, hogy a személyes adataim kezelésével kapcsolatos általános adatkezelési tájékoztatót (http://kesmarki.com/privacy/AdatkezelesiTajekoztatoAllaspalyazoknak_v1.0.pdf) megismertem és megértettem. Nyilatkozom továbbá, hogy az általam megadott adatok között nincs a GDPR 9. cikk szerinti különleges adat (faji vagy etnikai származásra, politikai véleményre, vallási vagy világnézeti meggyőződésre vagy szakszervezeti tagságra utaló személyes adat, természetes személyek egyedi azonosítását célzó genetikai és biometrikus adat, egészségügyi adat, természetes személyek szexuális életére vagy szexuális irányultságára vonatkozó személyes adat.)

Ezúton nyilatkozom, hogy a személyes adataim kezelésével kapcsolatos adatkezelési tájékoztató (http://kesmarki.com/privacy/AdatkezelesiTajekoztatoAllaspalyazoknak_v1.0.pdf) ismeretében hozzájárulok, hogy Késmárki Szoftverfejlesztő Kft. a tájékoztatóban foglalt adataimat az ott leírt feltételekkel, a későbbi - számomra releváns - álláslehetőségekről való tájékoztatás céljából, maximum 3 évig vagy a hozzájárulás visszavonásáig kezelje. A hozzájárulás megadása önkéntes és tudomásul veszem, hogy jogosult vagyok arra, hogy a hozzájárulásomat az adatkezelőhöz címzett (karrier@kesmarki.com) értesítéssel visszavonjam.

(Kérjük töltse ki a kötelező mezőket)